Probiotyk dla drobiu

Szczęśliwe kury

Doktor Animals w hodowli drobiu

  • eliminuje bakterie chorobotwórcze (salmonella, enterokoki, bakterie coli), ograniczając potrzebę stosowania antybiotyków
  • łagodzi skutki zatruć pokarmowych, często wywołanych konserwantami zawartymi w paszach, zwiększa przyswajalność pokarmu
  • poprawia fizyczny stan stada, prowadzi do zmniejszenia liczby upadków
  • wspomaga przerabianie odpadów, pomiotu oraz odcieków w wartościowy nawóz
  • zmniejsza wilgotność ściółki i ogranicza zachodzące w niej procesy gnilne
  • działa antyodorowo, ogranicza emisję amoniaku i siarkowodoru, co prowadzi do zmniejszenia kosztów wentylacji hal
Probiotyk dla koni

Probiotyk dla koni

Doktor Animals dla koni to biopreparat na bazie żywych kultur bakterii kwasu mlekowego i wyciągów ziołowych, skomponowany specjalnie z myślą o tych wrażliwych i pięknych zwierzętach.

Doktor Animals jako dodatek do paszy lub wody świetnie sprawdza się w przypadkach problemów trawiennych, kolek i jako pomoc w powrocie do formy organizmowi osłabionemu chorobą lub zabiegiem. Roztwór Doktor Animals stosowany miejscowo na zranienia, otarcia, zmiany grzybiczne lub gnicie strzałki, zwalcza stan zapalny i przyspiesza gojenie przez wyparcie bakterii chorobotwórczych przez pożyteczne mikroorganizmy. Przywraca prawidłową florę bakteryjną i podnosi odporność.

biopreparaty do szamb

Bio-Trakt – biopreparat do szamb

Preparaty oparte na kompozycjach pożytecznych mikroorganizmów wspomagają działanie przydomowych szamb i mikrooczyszczalni ścieków. Płynna formuła Bio-Traktu ułatwia aplikację i znacząco przyspiesza działanie.

Bio-Trakt regularnie stosowany w domu z szambem jednokomorowym działa antyodorowo, zmniejsza osad w komorze szamba oraz pozwala na zmniejszenie częstotliwości wywożenia.

Używanie Bio-Traktu w szambach dwukomorowych nie tylko ogranicza odór i osad, ale również pozwala na odzyskiwanie wody, która nadaje się do podlewania trawników i krzewów.

Zastosowanie biopreparatów opartych o żywe kultury bakterii znacząco wspomaga działanie przydomowych oczyszczalni ścieków i  jest w 100% bezpieczne dla środowiska.